Tomek ma zaledwie 16 lat. Jest uczniem III klasy Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia im. Stanisława Palucha w Wałbrzychu na kierunku: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Jest zadowolony ze swojej decyzji, już nie mógł się doczekać egzaminów.
To bardzo spokojny chłopak, który zdecydowanie woli spędzać czas w zaciszu domowym. Jego oczkiem w głowie jest piesek – Ogonek. Bardzo o niego dba, regularnie wychodzi na spacery. W wolnym czasie gra w gry komputerowe lub spędza czas z braćmi. Kiedy wszyscy mamy wolne to organizujemy różne wycieczki rodzinne, bardzo lubimy jeździć nad jezioro.
24.03.2025 r. był zwyczajnym, kolejnym poniedziałkiem. Tomek poszedł na praktyki. Nagle otrzymałam telefon z informacją, że wydarzył się wypadek. Okazało się, że syn spadł z wysokości. Natychmiast wezwano pogotowie. W szpitalu wprowadzili Tomka w stan śpiączki farmakologicznej. Z Wałbrzycha został przeniesiony do Wrocławia. Po przerażających 12 dniach w końcu się wybudził. To była ogromna ulga dla całej naszej rodziny. Od razu chciał wracać do domu, bo przecież musi wyjść na spacer ze swoim psem![]()
Obecnie Tomek nadal przebywa w szpitalu. Będzie potrzebował intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, żeby wrócić do sprawności sprzed wypadku. To silny, młody chłopak, który ma w sobie ogromną wolę walki o swoją przyszłość.
Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się Tomkowi wrócić do pełni sił. Prosimy o wsparcie.
Wesprzyj zbiórkę Tomka na stronie: https://mammoc.pl/tomasz-sikorski
Możesz zrobić tradycyjny przelew na numer konta: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765. W tytule wpisz: Tomasz Sikorski
Możesz pomóc, przekazując 1,5% swojego podatku:
Numer KRS: 0000769935
Cel szczegółowy: Tomasz Sikorski
